KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666401
nr 1466 6401
Paul Ackermann
(1908-1981), Frankrike
Signerad, blandteknik, 29x34 cm. Yttermått inklusive ram: 50x54 cm
Paul Ackermann, fransk bildkonstnär född 1908, död 1981.
Utrop:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:44:08
Paul Ackermann
Läs mer om Paul Ackermann